Mieszkańcy Big Brothera w Nigerii dostają 500 dolarów nagrody Bitcoin po zadaniu kryptońskiego quizu.

Mieszkańcy popularnego reality show telewizyjnego, Big Brother w Nigerii, mieliby dobrą kryptoidalną historię do opowiedzenia na czas spędzony w domu, po tym jak wszyscy otrzymali 500 dolarów BTC jako nagrodę pieniężną.

Osiemnastu współlokatorów, którzy wzięli udział w quizie, zostało ogłoszonych zwycięzcami quizu po tym, jak odpowiedzieli na pytania dotyczące krypto walut i przeprowadzili prezentację dotyczącą aktywów cyfrowych.

Współlokatorzy podczas quizu opowiedzieli o przypadkach wykorzystania Bitcoinów, takich jak doładowanie w czasie rzeczywistym i płatności online. Dodatkowo, współlokatorzy musieli wziąć udział w wyzwaniu, aby stworzyć oryginalne jingle radiowe.

RelatedPosts
Opóźnienia w lotach mogą zarobić na Bitcoin w Bułgarii
Spaghetti Money nagrywa ponad 200 milionów dolarów 12 godzin po starcie
Analiza cen Trona: Zyski z dumpingu TRX, następny przystanek 0,020$?
Czy wysokie opłaty ETH sprawiają, że DeFi jest grą dla wielorybów?

Pytania takie jak co to jest portfel Bitcoin, jak jest cena Bitcoin określone? Zostały udzielone odpowiedzi i nazwali pięć najlepszych kryptocurrencies. Housemates również zostały poproszone o narysowanie szkicu, który przedstawia portfel Bitcoin.

Segment pokazu był sponsorowany przez Patricia, krypto wymiany firma działająca w Nigerii i Ghanie. Partnerstwo firmy z BBN wskazuje na ogromny krok w kierunku zwiększenia świadomości kryptońskiej w Nigerii.

Eksploracja rynku kryptograficznego w Nigerii za pośrednictwem Big Brothera Nigerii

Nigeria pozostaje największym rynkiem kryptograficznym w Afryce, a jej obroty handlowe są wielokrotnie wyższe od obrotów najbliższego konkurenta. Z danych firm kryptograficznych wynika, że na Nigerię przypada ponad 50 proc. wolumenu handlu.

Niektórzy uważają jednak, że partnerstwo Patricii z Big Brotherem Nigerii (BBN) w celu pozyskania nowych użytkowników jest doskonałą okazją, którą wykorzystano. Prawnicy i sekretarz generalny wraz z interesariuszami Blockchain Technology Association of Nigeria (SIBAN), senatorem Ihenyenem, podzielają ten pogląd.

Pogląd Ihenyen’a na kryptoński wzrost w Nigerii
Prawnik zwraca uwagę, że zasięg Big Brothera Nigerii jako jednego z najbardziej oglądanych programów w kraju jest jednym z powodów, dla których jest on optymistą co do potencjalnego efektu quizu Bitcoin. W poprzednich sezonach program zdobył 240 milionów głosów, z czego 50 milionów tylko w ostatnim tygodniu.

Wyjaśnia ponadto, że show BBN bardzo przemawia do milionów młodych ludzi w Nigerii, dlatego też nie ma wątpliwości, że quiz dotyczący kryptokurwaluty sprawi, że ci, którzy nie wiedzą nic o kryptokurwalutach, staną się dociekliwi.

Ponadto pochwalił wymianę kryptograficzną Patricii za niezwykłe podejście w jej kampanii na rzecz wprowadzenia Bitcoina do mas.

Dieser Eintrag wurde veröffentlicht in Markt von admin. Setze ein Lesezeichen zum Permalink.